Kredor

Предложения, мнения и коментари. Въпроси и помощ
Аватар
Tsvety
модератор
модератор

Kredor

Мнение от Tsvety »

Въпросът ми е към някой от модераторите- има ли някакъв проблем с Kredorа или само при мен нещо не работи и то от доста време :roll:
"Ако ти живееш сто години,аз искам да живея също толкова без един ден,за да не бъда нито един ден без теб на този свят." Мечо Пух
Изображение
Аватар
д-р Дамянов
администратор
администратор
Обратна връзка:

Мнение от д-р Дамянов »

Ту работи, ту не работи... ще потърся какъв може да бъде проблема.
София 2003
Certificate in Endodontics
UCL Eastman Institute 2010
Diploma In Endodontic Practice
UCL Eastman Institute 2012
www.stomatolog.start.bg българският стоматологичен портал
Аватар
д-р Дамянов
администратор
администратор
Обратна връзка:

Мнение от д-р Дамянов »

Цвети, я виж сега при теб работи ли? Пипнах едно нещо дано има полза. За останалите ето малко инфо:
Писането на кирилица във форумите става благодарение на kredor.com, чийто банерче виждате при всеки нов постинг, както и благодарение на конвертора 2cyr.

Ако обаче не виждате бутона, с който се сменят подредбата на клавиатурата (отляво на банера), или командите от падащото меню на конвертора не работят, то най-вероятно сте изключили настройките за Java Script (disable JavaScript).

За да ги включите в Internet Explorer, отидете в менюто на Tools->Internet Otpions->Security->Custom Level->Scripting->Active scripting изберете Enable. След това дайте Refresh (F5) на страницата и трябва да се появи бутончето за смяна на подредбата на клавиатурата. Приятно писане!

За да ги включите в Mozzilla Firefox, отидете в менюто на Tools-> Otpions->Web Features->Enable JavaScript->Enable. След това дайте Refresh (F5) на страницата и трябва да се появи бутончето за смяна на подредбата на клавиатурата. Приятно писане!

За да ги включите в Opera, отидете в менюто на Tools->Quick Preferences->Enable JavaScript. След това дайте Refresh (F5) на страницата и трябва да се появи бутончето за смяна на подредбата на клавиатурата.

Потребителите на браузери Mozilla версии от 1.0.4 нагоре имат проблем с JavaScript. Ако искате, можете да си изтеглите един малък и тестван файл за кирилизация (Windows 2000, NT, XP).
София 2003
Certificate in Endodontics
UCL Eastman Institute 2010
Diploma In Endodontic Practice
UCL Eastman Institute 2012
www.stomatolog.start.bg българският стоматологичен портал
Аватар
Tsvety
модератор
модератор

Мнение от Tsvety »

Аааа, сега ми работи :lol: Супеееер :lol: :lol: :lol: :wink:
"Ако ти живееш сто години,аз искам да живея също толкова без един ден,за да не бъда нито един ден без теб на този свят." Мечо Пух
Изображение
Публикувай отговор