Какъв автоклав бихте препоръчали?

Тук всеки стоматолог може да даде впечатленията си по отношение на даден продукт или фирма.
Dr. Kamen Nogaltchev
потребител
потребител

Мнение от Dr. Kamen Nogaltchev »

:-))))))))))))))))))))))) страхотия китайски Hi-tech :-)))))))))) със скоростта с която си сменят моделите и чарковете в тях, надали ще имате хубав сервиз и поддръжка на хай-хайя :-))))
dover
потребител
потребител

Какъв автоклав бихте препоръчали

Мнение от dover »

Всеки взема решението на основата на средствата с които разполага. Клиника с повече колеги и натовареност разполага и с повече средства . Разумно е да вземат в предвид улесненията на многократно и интензивно повтарящите се цикли на стерилизация. При самостоятелни кабинети за предпочитане е разумно инвестиране с оглед да не се нарушава финансовия баланс и за други неотложни нужди .Ето в този случай китайския автоклав е сериозен избор и никой не може да оспори подобна констатация . При така поставено условие на задачата за избор на автоклав решението не е толкова трудно . Всеки който работи сам и трябва да обмисля внимателно разходите си би потърсил китайски . Имам наблюдения от фирма Тингет и мисля ако някой се интересува в лично съобщение бих дал повече информация. Ползвам 18 литров работя 11 месеца с него ако някой иска повече информация може да ми пише в лично съобщение .
Публикувай отговор