Интервю с OASIS 15.04.2010 Букурещ

Секция за колегите, които работят в UK
Аватар
Д-р Пламен Тотишев
чест потребител
чест потребител

Интервю с OASIS 15.04.2010 Букурещ

Мнение от Д-р Пламен Тотишев »

Здравейте,

С малко закъснение ето малко инфо за събитието...

Интервюто бе организирано от местния офис на Ateam с представител Оана Димитриу, мейла и е: oana.dimitriu@ateamhr.com
Тя беше много мила и точна в кореспонденцията.

Първото впечатение бе леко негативно от гледна точка на избора на хотел, зала и кетеринг (IDH бяха много по-щедри), но те бяха заменени от професиоанализма на интервюиращите. Това бяха Darren Casey – Recruitment Manager и Eddie Coyle – Clinical Director (който е и практикуващ зъболекар). Присъстваше и регионалния мениджър за North East, но аз си нямах работа с него и не му запомних името. Надявам се, колегата Манолов да уточни след мен...

Презентацията беше без излишни изхвърляния, без тупане в гърдите, честна и коректна. :)

Различното тук бе, че Recruitment Manager-а беше навън почти през цялото време и разговаряше с всички, които чакахме за Клиникъл интервю. Всеки можеше да задава, каквито прецени въпроси. На тези, които бяха с езиков тест и GDC веднага им бяха направени конкретни предложения. Колегите споделиха, че на всичките въпроси относно офертите им е отговорено надлежно, без излишни увъртания, което го нямаше при James Hull и IDH.

Сравнявайки трите интервюта с големи корпорации и последващата комуникация с тях мога да кажа, че Oasis се представиха най-добре. Забравих да отбележа, че тук клиничното интервю бе "най-клинично". Получихме най-много въпроси свързани с практикта и ежедневната ни работа.

Горещо препоръчвам интервю с тази компания, тъй като предлага добри възможости. Доколкото разбирам в началото на лятото ще дойдат и у нас. Дори и това да не се случи, Букурещ е съвсем наблизко, а и градът е много хубав и си струва, дори само и за разходката. Аз не съжалявам за пътуването, въпреки че вече бях решил почти на 100% коя оферта ще приема. От друга страна, когато сте минали успешно интервю с корпорация, това се пази в базата данни и, ако решите евентуално да работите за тях, няма нужда от ново интервю, директно ще получите оферта.

Ако нещо друго ви интересува, питайте.
Последно промяна от Д-р Пламен Тотишев на Съб Май 22, 2010 11:06 am, променено общо 1 път.
София 1999
hrtinkov
нов потребител
нов потребител

Мнение от hrtinkov »

Здрасти Докторе.Какво стана с IDH? За тях ли оставаш последно да работиш? Явно Оана работи и за Oasis и за ADP. Аз бях на интервю за ADP миналата година с нея. Поздрав
Аватар
Д-р Пламен Тотишев
чест потребител
чест потребител

Мнение от Д-р Пламен Тотишев »

hrtinkov написа:Здрасти Докторе.Какво стана с IDH? За тях ли оставаш последно да работиш? Явно Оана работи и за Oasis и за ADP. Аз бях на интервю за ADP миналата година с нея. Поздрав
Реших да се опитам да не работя с NHS въобще и отказах предложенията на всички корпорации. Приех офертата на малка група от седем практики, повечето от които работят само частно. Дали това е бил грешен ход, времето ще покаже. Със сигурност ще споделя и хубавото, и лошото, но още е твърде рано, днес беше едва първия ми ден. :D

Ateam работят с Oasis и ADP, това е така.
София 1999
д-р Тодор Манолов
нов потребител
нов потребител

Мнение от д-р Тодор Манолов »

Според британската преса Oasis са купили ADP 8).
Аватар
д-р Дамянов
администратор
администратор
Обратна връзка:

Мнение от д-р Дамянов »

д-р Тодор Манолов написа:Според британската преса Oasis са купили ADP 8).
Кой кого е купил не е ясно. Едно е сигурно - NHS-а принадлежи на корпорациите.
София 2003
Certificate in Endodontics
UCL Eastman Institute 2010
Diploma In Endodontic Practice
UCL Eastman Institute 2012
www.stomatolog.start.bg българският стоматологичен портал
Публикувай отговор