Полети до БГ

Секция за колегите, които работят в UK
kunz
нов потребител
нов потребител
Обратна връзка:

Полети до БГ

Мнение от kunz »

Здравейте отново,
аз пак да попитам старите кучета кои компании ползвате за полети до БГ и от къде. Аз гледам от Таунтон South WEst, май най-добре са си Wizz до София само дето са от Лутън който ми е малко далечко. Някакви идеи???
Изображение
Аватар
Dr.Dre
потребител
потребител

Мнение от Dr.Dre »

Летял съм и с Wizz и с Easy jet. И в двете получаваш това за което плащаш- полет и нищо повече. Дори багажа се плаща отделно. Ако имаш пари виж цените и на British airways - ако не е голяма разликата - лети с тях - поне ще се чувстваш човек , а не пътник в градския транспорт...Гърците с тях пътуват...щото са улави сигурно... Успех !
Аватар
Д-р Пламен Тотишев
чест потребител
чест потребител

Мнение от Д-р Пламен Тотишев »

Жорка, цените на традиционните компании са далееееч по-високи... ;-)

Аз се чувствам добре в нискобюджетните, купих си еднопосочен за 25 лири!!! Е, кво да искам повече от хората за тия пари. Дават възможност да пътуваш евтино и за това аз ги уважавам. Като искам храна или нещо друго - ще си купя. :-)

Пътувал съм предимно с традиционните (то навремето нямаше и други) и в Европа, и трансконтинентални, мога да кажа, че разположението на седалките е почти същото като в нискобюджетните. Единствено Emirates имат чувствително по-високо ниво на комфорт. За няколко часа полет, лично за мен, не си струва да се плащат големи суми, по-добре да отидат за нещо по-приятно. ;-)

Марто, ще си разходиш д-то до Лутън, то е ясно, пък ако искаш може и до Манчестър... От там също има директни до Софето.... :-)

Поздрави на жените в къщи! :-)
София 1999
vradoev
нов потребител
нов потребител

Мнение от vradoev »

Здравейте и от мен .Колега, от нашия район south west няма директни полети до България за съжаление.Лондон и Манчестър това са летищата.Чух ,че скоро от Станстед ще има полети до Пловдив на Райан еър.Така ,че на колегите ,които са от Пловдив ще им е по-лесно.Те са и най-евтини ,ако не се лъжа.Явно ,че все повече колеги идват да вземем да направим една среща някъде, ще се радвам да се запознаем.
kunz
нов потребител
нов потребител
Обратна връзка:

Мнение от kunz »

С най голямо удоволствие Street това близо ли е до мене колега не че няма Гугъл ама и аз съм си малко мързелив покрай тия пусти UDA
Изображение
Аватар
Д-р Пламен Тотишев
чест потребител
чест потребител

Ще ги опитаме тия полети до Пловдив, със сигурност! :)

Като се замисля, имах една много читава оферта от Oasis за една хубава практика на 20 мин от Станстед еърпорт... :?
София 1999
vradoev
нов потребител
нов потребител

Мнение от vradoev »

Ами Street е на около 30мин от Тоунтън с кола.Не е далеч.Ако си чувал за Clarks village,това е едно евтино ,хубаво място за shopping.колегите ти го знаят със сигурност.Спокойно с точките сте ги направиш,ако има достатъчно пациенти и точките ще дойдат.Пацо,а при теб на частното как е ,няма точки,по спокойно.
Аватар
Д-р Пламен Тотишев
чест потребител
чест потребител

Васе, при мен е спокойно, работя с почти същото удоволствие, както и в Бг. :)

Ама, дай да не спамим тук, за частното съм пуснал отделно специална тема във форума.
София 1999
Аватар
Dr.Dre
потребител
потребител

Мнение от Dr.Dre »

Д-р Пламен Тотишев написа:Жорка, цените на традиционните компании са далееееч по-високи... ;-)

Аз се чувствам добре в нискобюджетните, купих си еднопосочен за 25 лири!!! Е, кво да искам повече от хората за тия пари. Дават възможност да пътуваш евтино и за това аз ги уважавам. Като искам храна или нещо друго - ще си купя. :-)

Пътувал съм предимно с традиционните (то навремето нямаше и други) и в Европа, и трансконтинентални, мога да кажа, че разположението на седалките е почти същото като в нискобюджетните. Единствено Emirates имат чувствително по-високо ниво на комфорт. За няколко часа полет, лично за мен, не си струва да се плащат големи суми, по-добре да отидат за нещо по-приятно. ;-)

Марто, ще си разходиш д-то до Лутън, то е ясно, пък ако искаш може и до Манчестър... От там също има директни до Софето.... :-)

Поздрави на жените в къщи! :-)
Нацелил си ниския сезон и ден в който цените не режат глави. Иначе обикновенно като ми трябва билет , след като сложа таксите за багажа и не падам под 100 паунда за двупосочен.
Публикувай отговор